Głowne forum servera 2f2Mt2!

Glowne forum serwera 2f2mt2 hamachi


#1 11-12-2010 17:44:26

 DanKuzo

GameAdmin2F2Mt2

23199030
Call me!
Skąd: wejherowo
Zarejestrowany: 11-12-2010
Posty: 500009
Punktów :   
WWW

Kontakt z Glownym Adminem strony/GA gry

Witam tutaj opisze wam jak sie ze mna zkontaktowac.
Wiadomosc Email
Musisz napisac wiadomosc pod adres email asajhun15@gmail.com
W temacie powinna byc zamieszczona wiadomosc posiadajaca taka formulke:
W temacie napisz: Kontakt 2F2Mt2
W wiadomosci napisz tak
ID na forum:         
Nazwe postaci w grze:         
Email na ktory moge odpisac:         
I tresc Wiadomosci:                   


Teraz powiem jak napisac do mnie na PW
Nalezy Napisac do mnie PW na forum badz w grze lub na sieci hamachi(i tu UWAGA!!! na hamachi nie zawsze odpisze najlepiej bedzie skontaktowac sie ze mna poprzez PW w grze, gdy jestem online

Wiadomosc GG
Wiadomosc na GG mozna napisac do mnie codziennie pomiedzy godzinami:14:30 a 15:30 LUB wieczorem pomiedzy godzinami 19:00 a 20:00(Uwaga wieczorem nie zawsze oodpisze!)Muj numer GG 23199030
Kontakt poprzez Skype
Moja Nazwa Skype to DraculaNowa. Na skypie mozna do mnie pisac lub dzwonic od godziny 15:30 do godziny 16:30 w sobote i niedziele Kontakt poprzez Skype bedzie nieczynny
Skoro juz wiecie jak sie ze mna kontaktowac to zapraszam do gry
Jesli macie jakies inne problemy/rozwiazania problemow to piszcie w odpowiednim dziale:D
                                                                                                                                       
                                                                                                                           Pzdr wasz GA DanKuzo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassincreed.pun.pl www.gesz.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.tibia-ots.pun.pl www.antybarca.pun.pl